منطقه تهراندشت کرج کجاست ؟ مسیر و وضعیت آب و هوا و امکانات

احتمالا شما به فکر تهیه یک ویلا یا باغچه در نزدیکی تهران و کرج هستید تا آخر هفته ها به آنجا بروید و در آب و هوای عالی و به دور از دود و سر و صدا استراحت کنید و تا الان چندین بار اسم تهراندشت را شنیده اید که جای بسیار خوبی است و به تهران نزدیک هست یا اینکه یکی از دوستان یا آشنایان شما یک ویلا در تهراندشت دارن و حالا میخواید بیشتر با تهراندشت آشنا بشید و این مقاله مخصوص شما نوشته شده است پس تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید.

منطقه تهراندشت کرج کجاست ؟

مکان و نزدیکی تهراندشت به تهران و کرج

تهراندشت در محدوده شهر کرج می باشد و دوستانی که میخواهند از کرج به تهراندشت بروند از جاده کرج قزوین میتوانند بروند و اگر مبدا شما تهران هست میتوانید از جاده تهران کرج و سپس کرج قزوین استفاده کنید و تمام راه جاده آسفالت و سالم می باشد.

در ساعاتی که ترافیک نباشد شما به راحتی از میدان آزادی تهران تا ویلایتان در تهراندشت را میتوانید در عرض کمتر از 1 ساعت طی کنید و در ساعات شلوغی و ترافیک کمتر از 2 ساعت راه هست.

فاصله دقیق میدان آزادی تا تهراندشت 69 کیلومتر هست.

اگر شما با کردان کرج آشنا باشید میتوانید به راحتی مکان تهراندشت را پیدا کنید چون کردان در شمال اتوبان کرج قزوین و تهراندشت دقیقا روبرو و پایین جنوب اتوبان قرار دارد و به همین دلیل بعضی افراد به تهراندشت لقب تهراندشت کردان داده اند.

در زیر تصویر نقشه مسیر و مسافت و زمان رسیدن از تهران به تهراندشت را میتوانید مشاهده کنید.

نقشه و مسیر تهراندشت

دلیل محبوبیت ویلا در تهراندشت

تهرادندشت به دلایل زیادی محبوب شده است و شما میتوانید مواردی که باعث افزایش محبوبیت ویلا های تهراندشت شده است در زیر مطالعه کنید:

1- آب و هوا: تهراندشت در پایین دست رشته کوه البرز واقع شده است و همین باعث شده بسیار حاصلخیز شود و دارای آب های زیر زمینی بسیار زیادی باشد تا شما بتوانید با حفر یک چاه 9 متری به آب بی پایان دست پیدا کنید. در طول سال همواره دارای آب و هواب بسیار خوب برای استراحت و تفریح باشد, این مقطه از قدیم تا به الان مورد توجه سلبریتی ها و ورزش کاران بوده تا برای استراحت در نزدیک ترین فاصله تهران به این منقطه بیایند.

به دلیل حاصلخیزی و پر آبی تهراندشت باغ های این منطقه دارای انواع درختان گردو، شلیل،هلو ، زردآلو، آلبالو و گیلاس و … هست و میوه های مورد نیاز تهران و کرج تماما از این منقطه تامین میشود.

همین آب و هوا و حاصل خیزی باعث شده تا از قدیم الایام بشر در این مناطق سکونت کند و در این مناطق تپه های باستانی وجود دارد که قدمت این منطقه را تا زمان ورود بشریت به ایران میداند.

2- دسترسی و جاده: اکثر افراد در تهران و کرج آخر هفته های خود را به شمال میروند ولی این مسیر شلوغ و پر ترافیک که 6 ساعت طول میکشد و بسیار خطرناک می باشد باعث شده تا شما دارای یک منقطه بهتر بگردید و این منطقه بهتر تهراندشت هست.

مسیر جاده ای تهراندشتمیشه گفت تمام مسیر از تهران تا تهراندشت مسیر اتوبانی و بدون ترافیک می باشد و کاملا ایمن و سریع هست, حتی مسیر در ساعات شلوغ روز هم کمتر از 2 ساعت طول میکشد که یعنی شما میتوانید هر آخر هفته بعد از اتمام کارتان برای استراحت به این منطقه بروید.

3- امکانات رفاهی: این مسئله خیلی مهمی برای شماست که منقطه ای که برای استراحت مد نظر قرار داده اید دارای امکانات رفاهی مثل آب لوله کشی شده و برق و گاز و اینترنت باشد تا شما بتوانید برای هر مدت که میخواهید در ویلایتان بمانید و تمام این امکانات در تهراندشت فراهم هست.

4- بکر بودن منطقه: در این منطقه شما به راحتی میتوانید به استراحت بپردازید و کسی مزاحم شما نخواهد شد, همینطور برای برگزاری مراسم های عروسی یا مهمانی های بزرگ مشکلی نخواهید داشت و با خیال راحت میتوانید مهمانیتان را بگیرید.

وضعیت قیمت و موارد اقتصادی تهراندشت

منطقه تهراندشت کردان از 2 سال اخیر محبوبیت زیادی به دست آورده است و در حال افزایش قیمت می باشد. قیمت های این منطقه از 2 سال پیش همراه با افزایش قیمت خانه ها در تهران و کرج با همین میزان افزایش یافته اند و در آینده افزایش بسیار خوبی خواهند داشت و خرید ویلا در این منطقه بسیار توصیه میشود.

ویلا در تهراندشتمجموعه املاک موسوی به صورت اختصاصی در منطقه تهراندشت فعالیت دارد و هم ویلا هایی با قیمت مناسب دارد و هم ویلا های لاکچری تا به شما کمک کند در کمترین زمان بهترین ویلا را در منطقه بخرید و استفاده کنید.

امیدوارم در این مطلب به جواب خود رسیده باشید ولی اگر هنوز سوالی در مورد خرید ویلا و باغچه در منطقه تهراندشت دارید میتوانید با شماره تلفن های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید