ویلای خانوادگی اطراف تهران و کرج

تهران و کرج دو تا از بزرگرتین شهر های ایران و از کلانشهر های ایران می باشند. شهر های بزرگ در کنار امکانات و ویژگی های خوبی که دارند شلوغی سرو صدا و آلودگی های صوتی و هوا نیز دارند. ساکنان این شهر ها می توانند آخر هفته و تعطیلات خود را به دور از دغدغه های شهری به مناطق خوش آب و هوا و ییلاقی  اطراف تهران و کرج بروند و آرامش روح و روان خود را بدست آورند.
یکی از مناطق خوش آب و هوا و مناسب برای گذراندن وقت ویلاهای تهراندشت می باشند که دارای امکانات رفاهی و گردشگری مناسبی می باشند که مسافران میتوانند در آغوش طبیعت روحیه خود را بازیابی کنند.

چرا ویلا در اطراف تهران؟

وقتی شما در اطاف تهران ویلا داشته باشید می توانید با یک ساعت رانندگی از شهر ، به همراه خانواده خود را به ویلای شخصی خود برسانید . فاصله از شهر دسترسی به ویلا را کاملا آسان و مقدور می سازد . و شما می توانید آخر هفته ها از هیاهوی شهر فرار کنید و به آرامشکده خود برسید.
تهراندشت پر طرفدار ترین مکان برای خرید و اجاره ویلا خانوادگی می باشد که منطقه تهراندشت و کردان در فاصله ۶۵ کیلومتری در شمال غرب تهران واقع می باشد.

تهراندشت-بهشت گمشده

کدام منطقه برای خرید ویلا مناسب هستند؟

مناطق ویلایی اطراف تهران مقصد مناسبی برای گردشگران و مسافران هستند . اما کدام یک می تواند مناسب تر و صحیح تر برای گذراندن اوقات فراغت است؟ در این مرحله فاکتور هایی چون نزدیکی به تهران ، آب و هوا ، خاک حاصل خیز ، قیمت مناسب و … در انتخاب شما تاثیر گذار هستند .
اما برای کسانی که استخر و تفریحات ویلایی برای شان اهمیت دارند و یا قصد دارند چهار فصل سال از ویلا استفاده کنند باید مقصد دیگری را برای خرید ویلا در نظر بگیرند که ویلاهای تهراندشت ویژگی های ذکر شده را دارند.
مطقه تهراندشت از لحاظ جغرافیایی در پایین دست کوه البرز و روبروی منطقه کردان واقع شده است این منطقه در یک دشت که حالت دره ای دارد واقع است به همین دلیل سطح آب در منطقه بسیار عالی گزارش شده است. این منطقه از گذشته های دور محل وجود باغستان های سرسبز و پر میوه بوده است.

 

 

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید