باغ در اطراف تهران و کرج

آیا تا به حال به فکر داشتن یک ویلا و یا باغچه در نزدیکی خانه خود افتاده اید؟ شهر های تهران و کرج با توجه به داشتن جمعیت بالا و آلودگی زندگی خسته کننده ای در آن در جریان می باشد که مردم  این شهر های صنعتی به دنبال داشتن داشتن مناطق و نقاطی برای استراحت و دوری از دغدغه ها و هیاهوی شهر می باشند.

ویلا های تهراندشت با داشتن باغ و باغچه های زیبا و سرسبز بهترین مکان برای گذراندن اوقات فراغت به همراه خانواده می باشد.

باغ های میوه اطراف تهران

شهر های تهران و کرج به دلیل قرار داشتن در مجاورت کوهستان البرز و به دلیل بارش باران و برف مناسب که در این کوهستان ها وجود دارد رود های پر آبی در اطراف این دو شهر وجود دارد که باعث شده ذخایر آب خوب و مناسبی در این دو شهر و روستا ها و مناطق اطراف آن وجود داشته باشد.

وجود آب مناسب و وفور آب در کنار خاک حاصل خیز و آفتاب مناسب باعث شده تا در اطراف تهران و کرج ویلاها و باغ های پر میوه و خوش آب هوا به وجود آیند و آخر هفته های شلوغی را بگذرانند.

باغ میوه در اطراف تهران

منطقه تهراندشت از گذشته تا به حال به باغ های میوه خود شهره داشته اند. میوه های باغ های تهراندشت و سرخاب هر ساله در شهر های تهران و کرج عرضه می شوند. که نشان گر خاک حاصل خیز و کیفیت درختان این منطقه می باشد.

باغ های خانوادگی

ویژگی باغ های تهراندشت

ویژگی مهم دیگر که در باغ های تهراندشت مهم و حائز اهمیت می باشد وجود رود کردان در نزدیکی این منطقه می باشد که هر ساله در فصل بهار پر آب است و سرسبزی خوب و مناظر زیبایی را به منطقه می آورند.

منطقه تهراندشت همان طور که از اسمش پیداست یک دشت می باشد که در پای کو هستان البرز در یک دشت در شمال شهر کرج و در ۲۵ کیلومتری آن می باشد. و این منطقه در شمال غرب شهر تهران و در فاصله حدود ۷۰ دقیقه این شهر واقع می باشد. که این باعث شده که به دلیل نزدیکی به این دو شهر بسیار مورد توجه قرار گیرد.

بازگشت به بالا

دیدگاهتان را بنویسید